نرم افزار اندرویدی دروس سوم دبستان

نرم افزار تحت  اندروید  دروس سوم دبستان

جزیره اشعار

برای اینکه دبستانی های عزیز ما به حوزه شعر و شاعری علاقه بیشتری پیدا کنند، تمامی اشعار کتاب به صورت کاملاً موزیکال تهیه شده است.بدینوسیله این امکان برای مدرسین عزیز فراهم می گردد که محیطی با نشاط را برای کودکان عزیز فراهم نمایند و ضمن اجرای دسته جمعی در کلاس با ریتم و نظم اشعار را به حافظه بسپارند.

جزیره دیکته

بعد از آشنایی دانش آموزان با حروف و کلمه لازم است نوشتن آن روی کاغذ تمرین شود که در جزیره دیکته یک پک تمرین کامل برای دانش آموزان عزیزمان در نظر گرفته ایم، البته بهتر است در ابتدا تمرینات تعاملی که در نظر گرفته شده توسط دانش آموزان تمرین شوند و در نهایت دیکته گو اجرا گردد،
عملکرد دیکته گو سال اول دبستان با بقیه پایه ها متفاوت است. در پایه دوم به بالا امکان انتخاب پاراگراف به صورت رندم و انتخاب و امکان تعداد تکرار برای دانش آموزان وجود دارد.

جزیره علوم

یکی از جالب ترین جزیره ها جزیره علوم است. نانو موجودی که از فضا آمده و چیزی از زمین ما و علوم آن نمی داند و مرتب سعی می کند نادانسته های خود را از آقای کوشا که معلم کلاس است بپرسد و در مورد آن آگاهی کسب کند.روش آقای کوشا هم صرفاً پاسخ دادن به سوال نیست آقای کوشا تلاش می کند سوالات نانو را به صورت درک تجربی و آزمایشگاهی به او بیاموزد و در خیلی از موارد این خود نانوست که با انجام آزمایش به نتیجه مطلوب و پاسخ سوال خود می رسد.آموزش نا محسوس کودکان در کنجکاو شدن و فرایند جستجوی پاسخ مناسب از روش های مهمی است که در آموزش علوم نهفته است .تمرینات نعاملی طراحی شده مکمل آموزش تعاملی هستند که تاکید می کنیم دانش آموز حتم باید درگیر حل آنها بشود و به درک درستی از آنها برسد.

جزیره قرآن

به امید خدا برنامه مفصلی برای آموزش قرآن کریم در پیش داریم که به صورت ویژه به آن می پردازیم.در حال حاضر توانسته ایم قسمتی از برنامه ها را در این نگارش تقدیم فرزندان عزیزمان کنیم .روخوانی و روان خوانی قرآن کریم و ترتیل سوره هایی که در کتاب اول ابتدائی آمده است به همراه گزیده  پیام های قرآنی و شعرهای مربوط نیز به صورت انیمیشن کوتاه آورده شده است .

جزیره نگاره ها

از جمله اهداف اصلی در طراحی نگاره ها توسعه مهارت های گفتن و گوش دادن می باشد. به کار گیری این مهارت ها در مفاهیم خانوادگی و اجنماعی به صورت نا محسوس در نگاره های کتاب اول دبستان لحاظ شده است،ما با استفاده از روش بازیابی سریع حافظه و فلش کارت در طراحی تعامل با دانش آموز جذابیت خاصی برای دانش آموزان عزیزمان ایجاد کرده ایم، مکانیسم به خاطر سپاری توسط فلش کارت ها از روش های علمی تثبیت شده برای بهبود عملکرد ذهن می باشد و دانش آموزان در این حوزه تقویت می شود.تعامل به کار رفته در قالب نگاره ها همزمان با آموزش صورت می پزیرد.

جزیره داستان ها

از قدیم الایام کودکان به داستان علاقه مند بوده اند و بسیاری از مفاهیم علمی – اجتماعی و فرهنگی در قالب داستان های جذاب گفته می شده است.
در جزیره داستانها در هر پایه سعی شده تا داستان های متناسب با همان پایه ذکر شود که البته داستان های انتخابی از منابع خارجی و بین المللی استخراج شده است.از دیگر اهداف داستانها ارائه آنها سرکلاس توسط مدرس در کلاس و یا والدین در منزل می باشد.با این هدف که در کلاس درک مطلب توسط دانش آموزان انجام میشود و برداشت های هر کدام از دانش آموزان با دیگران به اشتراک گذاری می شود و سعی میشود دانش آموزان مفهوم درست داستان را براشت کنند. در مورد والدین هم همین انتظار می رود که دانش آموزان را به خوب گوش کردن و سوال در مورد اتفاقات داستان ترقیب نمایند.

جزیره ریاضی 

از مهمترین بخش های این نرم افزار جزیره ریاضی است. تقویت اهداف کتاب درسی همچون ساختار شناسی و تم شناسی مورد توجه قرار گرفته، در واقع با توجه به هر تم و مفهومی که به آن اشاره می کند مانند چپ – راست –  بالا – پایین – ردیف – ستون – جلو – پشت و … مفاهیم اولیه شمارش و مفاهیم دیگر را ابتدا با همان ساختار کتاب باز طراحی و با روش مدرس سر کلاس در تعامل با دانش آموز قرار می گیریم.سپس با تمریناتی که در هر بخش قرار گرفته ، مهارت شناختی دانش آموزان را ارتقا می دهیم.دانش آموز با اجرای تمرینات مانند بخش های دیگر نرم افزار امتیاز کسب می کند، می تواند خود را مورد ارزیابی قرار دهند.

جزیره نشانه ها

آموزش و تقویت مهارت های نوشتاری نو آموزان (دست ورزی – رونویسی – کلمه نویسی) در جزیره نشانه ها اتفاق می افتد بعد از توجه به پرورش سواد بصری و سواد شنیداری در قسمت نگاره ها آموزش نشانه های خطی در این بخش آغاز می شود که در همین راستا موسسه دبیردسا در نگارش تبلت تکنووژی را در آموزش به خدمت گرفته و روند آموزش را برای دانش آموزان جذاب تر و هدف مند ساخته است.ضمن اینکه آموزش کامل صداها ، جهت ها ، انحناها ، بخش کردن واژه ها و صداکشی یک بار در قسمت آموزش انجام می گردد.سعی شده در تمرین نوشتن با استفاده از تبلت بعد از سه بار خطای احتمالی دانش آموز آموزش مجدد در پنل سمت راست انجام گردد.
تمرینات تعاملی این بخش نیز صداها – جهت ها و … را با دانش آموز در فالب بازی تمرین می کند که اثر زیادی در آموزش نشانه ها به دانش آموز دارد.

کارنامه:

در این بخش کارنامه ای به عملکرد دانش اموز اختصاص میاید که نتیجه ی زحماتش را بیان می کند .

 

برای ثبت سفارش پکیج های اموزشی و پرداخت درب منزل پس از تحویل بسته، با شماره 09120150969  یا تلگرام darsbox_org@ تماس بگیرید.

نظرات

CAPTCHA


برچسب های محصول

قیمت

85 هزارتومان

ویژگی های محصول
نام محصول:

نرم افزار اندرویدی دروس سوم دبستان

وزن : 0 گرم

محصولات مشابه

بازدید امروز: 1394

بازدید هفته: 6549

بازدید ماه: 34439

کلیه حقوق سایت متعلق به مدیر سایت میباشد.