نرم افزار ویندوز  پیش دبستانی

لینک کوتاه این مطلب:
https://darsbox.org/m/245

نرم افزار ویندوز پیش دبستانی

16.5 هزارتومان

نرم افزار تحت ویندوز پیش دبستانی

علـوم:

این بخش شامل آموزش سـاده مفاهیــم تجربی برای کودکان بوده، که زبان سـاده وفضـای شادآن سبب گردیده کودکان بتوانـند ارتبـاط لازم را با آن بر قرار کرده و مفاهیم لازم را فراگیرند.

مفاهیم ریاضی:

در این بخش با طراحی بازی هایی جذاب کودکان را درگیر با مفاهیـم کرده ایم تابتوانند به صورتی ملموس با این مفاهیم آشنا شوند و به درکی کامل و درست از آنها نیز برسند.

آموزش اعداد :

آمـوزش در این بخـش با ســاخت انیمیشنهایی جذاب درفضایی شاد همراه با ترانه میباشد،مفهـوم هر عدد به طور جـداگانه با زبـانی سـاده و قابــل لمس برای کودکان توضیح داده شده ودر انتها بازیهایی طراحی شده تا مفاهیم بطورکامل برای کودکان جا بیافتد

زبـان آمـوزی:

آموزش حروف الفبـا به صورتی کامل با زبانی ساده و درفضایی شاد، متناسب با روحیه کـودکان مطابـق با متـُد آموزشی ایـن پایـه، همراه با  تمرین هایی به صورت بازی برای درک بهتر کودکان.

مهارتهای زندگی:

آموزش مفاهیم اخلاقی و اجتماعی در قالب داستان هایی آموزنده به صورت تمام  انیمیشن جهت فهم و درک راحت تَر این مفاهیم توسط کودکان.

آموزش نقاشی :

آموزش نقاشی توســط اشکال ساده هندسی به صورت مرحله ای همراه با ملــودی هایی شاد و مورد پسند کودکان 

 

برای مشاهده کلیپ های بیشتر از این مجموعه آموزشی اپلیکیشن لوح گزین را از لینک زیر دانلود نموده و بر روی گوشی خود نصب نمایید. یا اینکه در کانال تلگرامی لوح گزین با ایدی lohgozin@ عضو شوید.

اگر درباره این نرم افزار تحت ویندوز پیش دبستانی سوالی دارید یا مشاوره می خواهید لطفا  با شماره 09120150969 تماس بگیرید یا با ایدی آن یعنی siteposhtiban@ در تلگرام پیغام  دهید.
این محصول معرفی ویدویی ندارد
این محصول فایلی برای دانلود ندارد
ارسال دیدگاه

CAPTCHA


محصولات مشابه

بازدید امروز: 19670

بازدید هفته: 125752

بازدید ماه: 459463

کلیه حقوق سایت متعلق به مدیر سایت میباشد.