نرم افزار ویندوز دروس دوم دبستان

لینک کوتاه این مطلب:
https://darsbox.org/m/247

نرم افزار ویندوز دروس دوم دبستان

25 هزارتومان

نرم افزار تحت ویندوز دروس دوم دبستان

این بسته شامل انیمیشن های آموزشی به همراه تمرینات تعاملی برای یادگیری هرچه بهتر دانش آموز می باشد.

ریاضی:

در این نرم افزار در بخش آموزش ریاضی به آموزش ورق به ورق کتاب درسی با استفاده از انیمیشن های مرتبط با تصاویر کتاب و همچنین ارائه تمرینات تعاملی مربوط به هر فصل پرداخته ایم.

علوم:

این نرم افزار آموزشی کلیه دروس شامل تمام عناوین کتاب درسی به همراه تمامی نکات مهم مربوط به هر فصل در قالب انیمیشن شخصیت های کارتونی نانو و آقای کوشا می باشد.آزمایشگاه علوم :ارائه آزمایشگاه مجازی مرتبط با سرفصل های کتاب درسی برای درک بهتر کودکان از مطالب گفته شده.

دیکته:

در این بخش با استفاده از صدای گویا هر درس را بصورت پاراگراف به پاراگراف و با قابلیت تکرار ارائه داده ایم و در آخر برای یادگیری بهتر بخشی برای غلط گیری دیکته توسط خود کودک در نرم افزار ارائه شده است.
قرآن:

در این قسمت دانش آموزان با روان خوانی و ترتیل سوره های قرآن و تمرینات تعاملی مربوط به هر قسمت آشنا می شوند.همچنین یکسری نکات آموزنده در قالب آیات قرآنی به همراه ترجمه آن ها بصورت انیمیشنی آورده شده است.در این بخش دانش آموزان بصورت مرحله به مرحله آموزش نماز و وضو در قالب داستان و همچنین داستان حضرت موسی (ع) قواعد روخوانی قرآن را یاد می گیرند و در انتها شعرهای آموزنده ای برای دانش آموزان آورده شده است.

هدیه های آسمانی:

آموزش مطالب درسی در قالب انیمیشن های جذاب

تمرین فارسی:

ارائه تمرینات تعاملی در قالب بازی برای بالا بردن حس یادگیری در دانش آموزان.
بنویسیم:این نرم افزار آموزشی شامل آموزش حروف الفبا بصورت گام به گام و به زبانی کودکانه بهمراه صدای مربوط به هر حرف و ارائه لغات مربوط به هر حرف می باشد.در این قسمت به آموزش اعداد و حروف انگلیسی بصورت مرحله به مرحله پرداخته ایم. همچنین دانش آموزان با یکسری لغات و نحوه تلفظ و ترجمه آنها آشنا میشوند.

آزمون تیز هوشان:

در این قسمت برای دروس علوم و ریاضیبه طور جداگانه سوالات ۴ گزینه ای و طبقه بندی شده تیزهوشان به همراه پاسخ تستی و تشریحی آورده شده است.همچنین در آخر برای بالا بردن انگیزه در دانش آموزان بعنوان پاداش تعدادی کارتون های جذاب در نظر گرفته شده است.
آزمون کانگورو: مجموه ای از آزمون های کانگورو از سال ۲۰۰۵ تا ۲۰۰۹ به همراه پاسخ های تشریحی در این قسمت ارائه شده است.

زبان انگلیسی:

و در انتها چند نمونه بازی و پازل های آموزنده فکری برای دانش آموزان چند نمونه شعر به همراه آهنگ طراحی شده است. همچنین مجموعه داستان های little fox داستان های کوتاه مفهومی، به همراه تصاویر متن داستان آورده شده که با قابلیت تکرار و روخوانی متن برای دانش آموزان جذاب بوده و امید است موجب ارتقاء سطح فکری و هوشی دانش آموزان عزیز گردد

 

برای مشاهده کلیپ های بیشتر از این مجموعه آموزشی اپلیکیشن لوح گزین را از لینک زیر دانلود نموده و بر روی گوشی خود نصب نمایید. یا اینکه در کانال تلگرامی لوح گزین با ایدی lohgozin@ عضو شوید.

لوح گزین

دانلود مستقیم لوح گزین

کانال نمونه تدریس های لوح گزین در تلگرام :lohgozin@

اگر درباره نرم افزار تحت ویندوز دروس دوم دبستان سوالی دارید یا مشاوره می خواهید لطفا  با شماره 09120150969 تماس بگیرید یا با ایدی آن یعنی siteposhtiban@ در تلگرام پیغام  دهید.
این محصول معرفی ویدویی ندارد
این محصول فایلی برای دانلود ندارد
ارسال دیدگاه

CAPTCHA


محصولات مشابه

بازدید امروز: 12326

بازدید هفته: 82043

بازدید ماه: 551767

کلیه حقوق سایت متعلق به مدیر سایت میباشد.