آموزش مفهومی عربی یازدهم

لینک کوتاه این مطلب:
https://darsbox.org/m/516

آموزش مفهومی عربی یازدهم

40 هزارتومان

آموزش مفهومی عربی زبان قرآن 2یازدهم – رهپویان

زبان عربی یکی از زبان هایی است که با زبان فارسی برادر بوده و این دو زبان در طول تاریخ تاثیر زیادی از یکدیگر گرفته اند. در بسیاری از اشعار و متون ادبیات ایران بیت های عربی نیز موجود است که این خود نشان از جایگاه واهمیت زبان عربی در زبان فارسی دارد.متاسفانه در موارد زیادی زبان عربی در مدرسه به خوبی آموزش داده نمی شود و همین امر باعث دلسردی دانش آموز نسبت به این درس می شود. این در حالی است که اگر درس عربی زبان قرآن به خوبی به دانش آموز آموزش داده شود بسیار شیرین بوده و دانش آموز می تواند نمره خوبی از این درس کسب کند.در این راستا موسسه فرهنگی رهپویان دانش و اندیشه خلاق اقدام به تولید و تدوین دی وی دی آموزش مفهومی عربی زبان قرآن 2 ویژه پایه یازدهم نموده و دانش آموزان می توانند با استفاده از این مجموعه عربی زبان قرآن را به خوبی فرا بگیرند.این مجموعه توسط استاد عمار تاج بخش تدریس شده و به روش گام به گام و با استفاده از متد نوین اقدام به آموزش عربی زبان قرآن 2 پایه یازدهم می کند.

درباره دی وی دی آموزش مفهومی عربی زبان قرآن 2یازدهم – رهپویان

مجموعه آموزش مفهومی عربی زبان قرآن 2 یازدهم در قالب دو حلقه دی وی دی و 23 جلسه آموزشی تمام مطالب کتاب را به صورت گام به گام آموزش می دهد.دانش آموزان می توانند با استفاده از این دی وی دی ها تمام مطالب عربی زبان قرآن 2 پایه یازدهم را به خوبی فرا گرفته و در امتحانات این درس به موفقیت برسند. در این مجموعه تلاش شده که تمام مباحث درس عربی زبان قرآن 2 پایه یازدهم به روش ساده و در قالب ارائه نمونه سوالات مختلف امتحانی به روش نوین برای دانش آموز تدریس شود.دی وی دی های این مجموعه قابلیت پخش روی تمام سیستم های پخش صوتی و تصویری خانگی را دارد.

ویژگی های آموزش مفهومی عربی زبان قرآن 2یازدهم – رهپویان

  • 1_ روخوانی صحیح و درست تمام متون عربی کتاب با لهجه عربی
  • 2_ بررسی واژگان جدید و مهم در متن کتاب
  • 3_ تدریس قواعد به زبان ساده و روان با استفاده از متد روز
  • 4_ حل تمرین های منتخب کتاب درسی و نمونه سوالات نیم سال اول و دوم

فهرست مطالب کتاب عربی زبان قرآن 2 پایه یازدهم

الدرس الاول

الدرس الثانی

الدرس الثالث

الدرس الرابع

الدرس الخامس

الدرس السادس

الدرس السابع

 

درباره مدرس دی وی دی آموزش مفهومی عربی زبان قرآن 2یازدهم – رهپویان

آقای عمار تاج بخش تحصیلات دبیرستان تا دیپلم خود را در مدرسه مشهور و تاریخی البرز تهران طی نموده و در دوره کارشناسی ارشد موفق به کسب رتبه الف از دانشگاه تهران شده است. وی سابقه طولانی در تدریس درس عربی دارد و تا به امروز افتخارات زیادی از نهاد های داخلی و بین المللی در این زمینه کسب نموده است.آقای عمار تاج بخش در سال های اخیر به عنوان استاد برتر در شبکه آموزش تلویزیون به تدریس درس عربی پرداخته است.

 

برای مشاهده کلیپ های بیشتر از این مجموعه آموزشی اپلیکیشن لوح گزین را از لینک زیر دانلود نموده و بر روی گوشی خود نصب نمایید. یا اینکه در کانال تلگرامی لوح گزین با ایدی lohgozin@ عضو شوید.

آموزش مفهومی عربی یازدهم - رهپویان

دانلود مستقیم لوح گزین

کانال نمونه تدریس های لوح گزین در تلگرام :lohgozin@

اگر درباره آموزش مفهومی عربی یازدهم - رهپویان سوالی دارید یا مشاوره می خواهید لطفا  با شماره 09120150969 تماس بگیرید یا به ایدی  تلگرامی siteposhtiban@ پیغام دهید

این محصول معرفی ویدویی ندارد
این محصول فایلی برای دانلود ندارد
ارسال دیدگاه

CAPTCHA


محصولات مشابه

بازدید امروز: 13993

بازدید هفته: 96334

بازدید ماه: 508916

کلیه حقوق سایت متعلق به مدیر سایت میباشد.