آموزش مفهومی عربی یازدهم انسانی

لینک کوتاه این مطلب:
https://darsbox.org/m/526

آموزش مفهومی عربی یازدهم انسانی

40 هزارتومان

آموزش مفهومی عربی زبان قرآن 2یازدهم – رهپویان

عربی زبان قرآن بوده و از زیبایی بسیار زیادی برخوردار است. زبان عربی جزو 6 زبان رسمی سازمان ملل متحد بوده و در دنیا جایگاه مهمی دارد.آموزش مفهومی عربی نیاز به تخصص و مهارت کافی دارد و متأسفانه در سال های اخیر به دلیل تدریس ناصحیح افراد زیادی از درس عربی زده شده و برای آموزش و کنکور نسبت به یادگیری آن دچار تردید شده اند. درس عربی زبان قرآن 2 پایه یازدهم یکی از دروس مهم برای کنکور رشته انسانی بوده و باید نسبت به یادگیری آن طبق اصول صحیح و استاندارد اقدام نمود.خوشبختانه موسسه فرهنگی رهپویان دانش و اندیشه با کمک استاد برجسته عربی زبان قرآن آقای عمار تاج بخش و با استفاده از جدیدترین متد و شیوه آموزش و یادگیری توانسته یک مجموعه آموزشی مفهومی بسیار مناسب در قالب 2 دی وی دی برای دانش آموزان تهیه کند.

ویژگی های آموزش مفهومی عربی زبان قرآن 2یازدهم – رهپویان

 • تدریس مفهومی و جز به جز تمام مطالب کتاب درسی
 • ترجمه تمام متون و تمرین های کتاب
 • آموزش قواعد به شیوه متد روز همراه با ارائه مثال های متنوع
 • حل و ارائه نمونه سؤالات مهم امتحانی
 • آموزش مفهومی و جز به جز کتاب درسی عربی یازدهم و روخوانی صحیح با لهجه زیبای عربی
 • حل تمام تمرین های مهم و منتخب کتاب درسی و ارائه نمونه سؤالات نیم سال اول و دوم

سرفصل کتاب عربی زبان قرآن 2 پایه یازدهم

 • الدرس الاول
 • الدرس الثانی
 • الدرس الثالث
 • الدرس الرابع
 • الدرس الخامس
 • الدرس السادس
 • الدرس السابع

درباره مدرس دی وی دی آموزش مفهومی عربی زبان قرآن 2یازدهم – رهپویان

آقای عمار تاج بخش تحصیلات دبیرستان تا دیپلم خود را در دبیرستان مشهور البرز طی نموده و در دوره کارشناسی ارشد موفق شده که معدل الف را از دانشگاه تهران کسب کند. ایشان سابقه طولانی در تدریس درس عربی دارد و تا به امروز افتخارات زیادی از نهاد های داخلی و بین المللی کسب نموده است.آقای عمار تاج بخش در سال های اخیر به عنوان استاد برتر در شبکه آموزش تلویزیون به تدریس درس عربی پرداخته است.

درباره دی وی دی آموزش مفهومی عربی زبان قرآن 2یازدهم – رهپویان

مجموعه آموزش مفهومی عربی زبان قرآن 2 یازدهم که وی با همکاری موسسه رهپویان تدوین نموده یکی از بهترین مراجع برای آموزش کامل عربی زبان قرآن2 پایه یازدهم  رشته انسانی است.در این دی وی دی آموزشی تدریس کتاب درس عربی پایه یازدهم به صورت کامل و با جدیدترین متد آموزش بین المللی تدریس می شود و در کنار آن ترجمه تمام متون به همراه نمونه سؤالات مهم امتحانی و پاسخ تمرین ها به دانش آموز ارائه شده است.دانش آموزان می توانند با تماشای دی وی دی این مجموعه آموزشی اقدام به یادداشت برداری مناسب کنند و هرگاه که لازم بود با یک نگاه سطحی تمام مطالب مهم درس عربی زبان قرآن 2 را به خاطر آورده و در امتحان و کنکور موفق عمل کنند.دی وی دی مجموعه آموزش مفهومی عربی زبان قرآن 2 یازدهم شامل 23 درس بوده که تمام مباحث این درس را ارائه می دهد و دانش آموز با استفاده از آن می تواند از یادگیری درس زیبای عربی زبان قرآن2 لذت ببرد.

برای مشاهده کلیپ های بیشتر از این مجموعه آموزشی اپلیکیشن لوح گزین را از لینک زیر دانلود نموده و بر روی گوشی خود نصب نمایید. یا اینکه در کانال تلگرامی لوح گزین با ایدی lohgozin@ عضو شوید.

آموزش مفهومی عربی یازدهم- رهپویان

دانلود مستقیم لوح گزین

کانال نمونه تدریس های لوح گزین در تلگرام :lohgozin@

اگر درباره آموزش مفهومی عربی یازدهم- رهپویان سوالی دارید یا مشاوره می خواهید لطفا  با شماره 09120150969 تماس بگیرید یا به ایدی  تلگرامی siteposhtiban@ پیغام دهید

آموزش مفهومی عربی یازدهم انسانی- جلسه1

فایل های ضمیمه

آموزش مفهومی عربی یازدهم انسانی- فایل جلسه1 21 دانلود 34.2 مگابایت
ارسال دیدگاه

1396-07-29 04:57:57


CAPTCHA


محصولات مشابه

بازدید امروز: 18038

بازدید هفته: 132974

بازدید ماه: 493231

کلیه حقوق سایت متعلق به مدیر سایت میباشد.