آموزش تصویری زبان یازدهم

لینک کوتاه این مطلب:
https://darsbox.org/m/535

آموزش تصویری زبان یازدهم

30 هزارتومان

آموزش مفهومی زبان انگلیسی یازدهم – لوح دانش

زبان انگلیسی یکی از دروس بسیار مهم در طول دوره تحصیلی است که باید نسبت به آموزش کامل و اصولی آن اقدام کرد. امروزه زبان انگلیسی در زمینه های مختلفی کاربرد داشته و افرادی که دارای سواد کافی در این درس باشند می توانند در حوزه های مختلف به موفقیت چشم گیری دست یابند. خوشبختانه زبان انگلیسی در چارت درسی مقاطع مختلف پیش بینی شده و دانش آموز می تواند با مطالعه صحیح این درس بیشترین استفاده و بهره را از آن ببرد. کتاب زبان انگلیسی پایه یازدهم بین تمام رشته ها مشترک بوده و دانش آموزان می توانند با استفاده از اصول و روش صحیح علمی از این کتاب بیشترین استفاده را کنند. به همین منظور موسسه لوح دانش اقدام به تهیه و تولید دی وی دی آموزش تصویری زبان انگلیسی پایه یازدهم کرده که دانش آموزان می توانند با استفاده از آن تمام مفاهیم درس زبان انگلیسی یازدهم را به صورت عمیق و مفهومی فرا گیرند.

این مجموعه توسط آقای مرتضی عربشاهی با استفاده از روش های جدید و متد روز تدریس شده و در قالب دو عدد دی وی دی و بیش از 490 دقیقه فیلم آموزشی تمام مفاهیم درس زبان انگلیسی را به دانش آموزان پایه یازدهم ارائه می دهد.

ویژگی دی وی دی آموزش زبان انگلیسی یازدهم

  • آموزش تمام مطالب و مفاهیم کتاب زبان انگلیسی پایه یازدهم
  • آموزش به سبک جدید با بهره گیری از اساتید برتر
  • ارائه روش های جدید برای افزایش معدل
  • دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

فهرست و عناوین کتاب زبان انگلیسی پایه یازدهم

Understanding People (درک مردم)

A Healthy Lifestyle (زندگی سالم)

Art and Culture (فرهنگ و هنر)

درباره مدرس دی وی دی آموزش تصویری زبان انگلیسی یازدهم

تدریس فیلم آموزش تصویری زبان انگلیسی پایه یازدهم را آقای مرتضی عربشاهی انجام داده است. آقای عربشاهی کارشناس رشته IT بوده و حدود 14 سال سابقه تدریس زبان انگلیسی در آموزشگاه های کنکور و مدارس برتر کشور را در کارنامه خود دارد. آقای مرتضی عربشاهی دارای مدرک TOFEL و IELTS بوده و در آموزشگاه های مختلف این دوره های بین المللی را نیز تدریس می کند.

چرا دی وی دی آموزش مفهومی زبان انگلیسی یازدهم لوح دانش مناسب است؟

یکی از مشکلات اساسی در مجموعه های آموزشی زبان انگلیسی کاربردی نبودن آن است که موسسه لوح دانش این مشکل را به صورت کامل حل کرده است. این مجموعه با به کار گیری روش های کاربردی و خلاقانه مهارت های شنیداری، گفتاری، نوشتاری و قرائت را به صورت کامل به دانش آموز ارائه می دهد. آقای مرتضی عربشاهی مدرس این مجموعه به لهجه آمریکایی و بریتانیایی به صورت کامل مسلط بوده و هر دو لهجه را آموزش می دهد. این مجموعه توانسته گرامر را در قالب تمرین های کاربردی به دانش آموز ارائه داده و علاوه بر آن تمام نکات مهم را به خوبی آموزش می دهد.

آقای عربشاهی در ابتدا یک مشاوره انگیزشی به دانش آموز می دهد و اصول و نحوه مطالعه صحیح درس زبان انگلیسی پایه یازدهم را برای او مشخص می کند.

 

 

اگر درباره  آموزش تصویری زبان یازدهم-لوح دانش سوالی دارید یا مشاوره می خواهید لطفا  با شماره 09120150969 تماس بگیرید یا به ایدی  تلگرامی darsbox_org@ پیغام دهید

ویدئو جلسه 1 آموزش تصویری زبان یازدهم

فایل های ضمیمه

ویدئو جلسه 1 آموزش تصویری زبان یازدهم 9 دانلود 78.7 مگابایت
ارسال دیدگاه

حامد صادقی

1398-05-30 11:05:07

سلام ، وقتتون بخیر کاشکی این قابلیت را هم قرار میدادید که حداقل ویدئوهاش را میذاشتید ، قرار نباشه هزینه پست بدیم و همینجا پرداخت الکترونیک داشتیم و فایلها را دانلود میکردیم

پاسخ مدیریت

با سلام این کار در حال انجام هست و ان شالله تا مهر 98 این امکان فراهم می شود


CAPTCHA


محصولات مشابه

بازدید امروز: 27335

بازدید هفته: 173950

بازدید ماه: 483379

کلیه حقوق سایت متعلق به مدیر سایت میباشد.