کتاب انگلیسی دهم شب امتحان-خیلی سبز

لینک کوتاه این مطلب:
https://darsbox.org/m/574

کتاب انگلیسی دهم شب امتحان-خیلی سبز

3 هزارتومان

کتاب انگلیسی دهم شب امتحان-خیلی سبز

ویژگی کتاب انگلیسی دهم شب امتحان-خیلی سبز:

کتاب شب امتحان زبان انگلیسی ۱از چهار قسمت اصلی تشکیل شده است که به صورت زیر است:

۱- آزمون‌های نوبت اول: آزمون‌های شمارهء یک تا سه این کتاب مربوط به مباحث نوبت اول است که خودش به2  قسمت تقسیم می‌شود:

الف) آزمون‌های طبقه‌بندی‌شده: آزمون‌های شمارهء یک  و دو را درس به درس طبقه‌بندی کرده‌ایم. بنابراین شما به راحتی می‌توانید پس از خواندن هر درس از درس‌نامه تعدادی سؤال را بررسی کنید. این آزمون هم، دوازده نمره‌ای و مثل یک آزمون کامل هستند (هشت نمرهء باقی‌مانده مربوط به مهارت شنیداری و مهارت گفتاری است که معلمتان آن‌ها را قبل از امتحان تشریحی از شما امتحان می‌گیرد.

ب) آزمون طبقه‌بندی‌نشده: آزمون شماره سه را طبقه‌بندی نکرده‌ایم تا یک آزمون نوبت اول مشابه آزمونی که معلم از شما خواهد گرفت، ببینید.

۲- آزمون‌های نوبت دوم: آزمون‌های شماره چهار تا دوازده از تمام کتاب و مطابق امتحان پایان سال طرح شده‌اند. این قسمت هم، خودش به دو بخش تقسیم می‌شود:

الف) آزمون‌های طبقه‌بندی‌شده: آزمون‌های شمارهء چهار تا هفت را که برای نوبت دوم طرح شده‌اند هم طبقه‌بندی شده اند. با این کار باز هم می‌توانید پس از خواندن هر درس تعدادی سؤال مرتبط  با ان را پاسخ دهید. هر کدام از این آزمون‌ها هم،بیست و یک نمره دارند در حقیقت در این بخش، شما چهار آزمون کامل را می‌بینید.

ب) آزمون‌های طبقه‌بندی‌نشده: آزمون‌های شماره هشت تا دوازده را طبقه‌بندی نشده اند پس، در این بخش با پنج آزمون نوبت دوم، مشابهِ آزمون پایان سال معلمتان مواجه خواهید شد.

۳- پاسخ‌نامه تشریحی آزمون‌ها: در پاسخ تشریحی آزمون‌ها تمام آن‌چه را که برای کسب نمره  کامل نیاز دارید،آورده شده است و توضیحات بیشتر با فونت کامران و رنگ طوسی نوشته شده است.

۴- درس‌نامه کامل شب امتحانی: در این قسمت تمام آن‌چه را که برای گرفتن نمره عالی در امتحان زبان انگلیسی (۱) نیاز دارید، تنها در شش صفحه آورده‌ایم،

این محصول معرفی ویدویی ندارد
این محصول فایلی برای دانلود ندارد
ارسال دیدگاه

CAPTCHA


محصولات مشابه

بازدید امروز: 19860

بازدید هفته: 125924

بازدید ماه: 459662

کلیه حقوق سایت متعلق به مدیر سایت میباشد.