آموزش جامع شیمی یازدهم

لینک کوتاه این مطلب:
https://darsbox.org/m/599

آموزش جامع شیمی یازدهم

45 هزارتومان

آموزش جامع شیمی 2 یازدهم – رهپویان

موسسه رهپویان دانش و اندیشه به منظور کمک به دانش آموزان پایه یازدهم در جهت یادگیری عمیق و مفهومی درس شیمی اقدام به تهیه و تولید دی وی دی مجموعه آموزش تصویری شیمی 2 ویژه پایه یازدهم کرده و دانش آموزان می توانند با استفاده از این مجموعه به صورت کامل برای امتحان این درس و تست های کنکور مربوط به درس شیمی 2 آماده شوند.

این مجموعه تحت نظارت آقای علی رضا عابدین یکی از نویسنده های کتاب شیمی 2 تهیه شده و علاوه بر تدریس عمیق و مفهومی تمام مطالب کتاب استانداردهای لازم را رعایت کرده و در فرایند تدریس با روش های جدید و نوین به دانش آموز کمک می کند که به آسانی و در کوتاه ترین زمان سخت ترین سوالات امتحانی و کنکور را حل کند.تدریس این مجموعه و تهیه سناریو آموزشی آن بر عهده آقای علی سلوکی یکی از اساتید برتر درس شیمی است که در طول 21 جلسه آموزشی تمام مطالب درس شیمی 2 را به دانش آموز آموزش می دهد.به منظور دسترسی آسان و سریع وب سایت مهندس پاک نیت اقدام به فروش اینترنتی و آنلاین دی وی دی این محصول کرده که دانش آموزان می توانند بعد از ثبت سفارش در کوتاه ترین زمان ممکن محصول را در محل مورد نظر تحویل بگیرند.

ویژگی دی وی دی آموزش جامع شیمی 2 یازدهم رهپویان

  • تدریس تمام مطالب کتاب همراه با نکته و تست های مهم با نظارت کامل مولف کتاب درس شیمی 2
  • تحلیل و بررسی همه جانبه تست های کنکور مربوط به کنکورهای سراسری برگزار شده در داخل و خارج از کشور
  • بررسی و آنالیز سوالات المپیادهای داخل کشور
  • بررسی و آنالیز سوالات المپیادهای بین المللی
  • آموزش روش های جدید حل تست و سوالات چهار گزینه ای در کوتاه ترین زمان

فهرست مطالب کتاب شیمی 2 پایه یازدهم

  • فصل اول : قدر هدایای زمینی را بدانیم
  • فصل دوم : در پی غذای سالم
  • فصل سوم : پوشاک، نیازی پایان ناپذیر

درباره مدرس دی وی دی آموزش جامع شیمی 2 یازدهم – رهپویان

آقای علی سلوکی کارشناس و کارشناس ارشد مهندسی مواد است. ایشان سابقه تدریس و مشاوره در آموزشگاه ها مدارس معتبر کشور را در کارنامه خود دارد. از آموزشگاه های معتبر و مهمی که آقای علی سلوکی با آن ها همکاری کرده می توان به موسسه قلم چی و موسسه ره پویان دانش و اندیشه اشاره کرد. علاوه بر آن آقای سلوکی به عنوان مدرس درس شیمی در برنامه فرصت برابر شبکه آموزش صدا و سیما فعالیت می کند.وی همچنین علاوه بر مهارت در امر آموزش و مشاوره درس شیمی سابقه فعالیت علمی و چاپ چندین مقاله و کتاب را در کارنامه خود دارد.

 

 

اگر درباره آموزش جامع شیمی یازدهم-رهپویان سوالی دارید یا مشاوره می خواهید لطفا  با شماره 09120150969 تماس بگیرید یا به ایدی  تلگرامی darsbox_org@ پیغام دهید

ویدیو جلسه1- آموزش جامع شیمی یازدهم

فایل های ضمیمه

فایل جلسه1- آموزش جامع شیمی یازدهم 22 دانلود 80 مگابایت
ارسال دیدگاه

CAPTCHA


محصولات مشابه

بازدید امروز: 18101

بازدید هفته: 122927

بازدید ماه: 458512

کلیه حقوق سایت متعلق به مدیر سایت میباشد.